❱❱ Ο Κώστας Σπυρόπουλος και ο Γιώργος Μαζωνάκης ποζάρουν στον φακό! Ο τραγουδιστής έχει ένα ελαφρώς αμήχανο χαμόγελο στα χείλη και τις παλάμες του κλειστές μπροστά στο στήθος – κίνηση που φανερώνει άμυνα, όπως λένε οι γνώστες της γλώσσας του σώματος!
Οσο για τον ηθοποιό, στέκει περήφανος (που έπιασε η ντεκαπάζ!), έχοντας ανασηκωμένο τον αντίχειρά του! Αλήθεια, δεν σας θυμίζει κάτι από… δεινοσαυράκι ο Σπυρόπουλος;