❱❱ Οπως φαίνεται, αυτό το… σίριαλ θα έχει ακόμη πολλά επεισόδια! Η Τζένη Μελιτά έστειλε μήνυμα στη Μαντώ Γαστεράτου κι εκείνη απάντησε… Ναι, ναι, και αν δεν μας πιστεύετε, την αποκάλυψη έκανε η ίδια η Τζένη μιλώντας στην εκπομπή «Καλύτερα δε γίνεται».
«Πιστεύω ότι με τη Μαντώ θα ξαναμιλήσουμε. Και κινούμαστε προς αυτήν την κατεύθυνση. Εχω στείλει ένα μήνυμα! Εχει απαντήσει σε αυτό το μήνυμα. Και αναμένεται να βρεθούμε να πιούμε έναν καφέ για να λύσουμε τα ζητήματα αυτά σε προσωπικό επίπεδο» είπε η δημοσιογράφος της εκπομπής «Τι λέει;».
Για την κόκκινη γραμμή που τράβηξαν στη φιλία τους οι πάλαι ποτέ φιλενάδες το ευρύ κοινό ενημερώθηκε όταν η Μαντώ Γαστεράτου δεν κάλεσε την Τζένη στον γάμο της. «Στον γάμο θα πήγαινα με όλη μου την καρδιά, αν ήμουν καλεσμένη…» απάντησε σε follower της η Τζένη Μελιτά όταν ρωτήθηκε γιατί δεν παρευρέθηκε στη χαρά της φιλενάδας της, ενώ της ευχήθηκε από τον αέρα της εκπομπής του Alpha, όπου συμμετέχει. Λίγες ώρες μετά το μυστήριο η νιόπαντρη Μαντώ θέλησε να βάλει τα πράγματα στη θέση τους: «Ολες οι σχέσεις για να ανθίσουν και για να χτιστούν θέλουν πολλή φροντίδα και πολλή αγάπη και από τις δύο πλευρές, όχι μόνο από τη μία. Θέλω να ευχαριστήσω την Τζένη που μου ευχήθηκε δημόσια μέσα από την εκπομπή της Ελένης Τσολάκη. Πάλι καλά που υπάρχει και η ελληνική τηλεόραση, αυτό το μέσο που ενώνει τους ανθρώπους, γιατί δεν ξέρω αν καν θα το έκανε» είπε.