Ο Χρήστος Χολίδης και το «κορίτσι» του Κανάκη πήγαν μαζί στον Σεφερλή.
Τι «τρέχει» με τον Χρήστο Χολίδη και το σέξι κορίτσι του «Ράδιο Αρβύλα»; Ο γνωστός τραγουδιστής και η Χριστίνα Μουστάκα εμφανίστηκαν μαζί στο θέατρο Περοκέ, όπου γέλασαν με την καρδιά τους παρακολουθώντας τον Μάρκο Σεφερλή εν δράσει. «Mamma… μία δεν υπάρχει» λέγεται η επιθεώρηση που παρουσιάζει αυτή την εποχή ο δημοφιλής κωμικός. Ομως στην περίπτωση του τραγουδιστή και της παρουσιάστριας… κάτι υπάρχει, καθώς μάλλον δεν πρόκειται για απλή φιλία.
Νέοι, ωραίοι και διάσημοι, ο Χρήστος και η Χριστίνα τράβηξαν σαν μαγνήτης τα βλέμματα των θεατών φτάνοντας στον χώρο του θεάτρου λίγο μετά τις 9 το βράδυ της Παρασκευής. Μαζί τους ήταν ο κουμπάρος του τραγουδιστή και ποδοσφαιριστής του Ολυμπιακού Γιάννης Μανιάτης με τη σύζυγό του Ιωάννα Γαλλή. Οι τέσσερίς τους κάθισαν στην πρώτη σειρά και φυσικά ο Σεφερλής τους… περιποιήθηκε δεόντως!
Γνωστός για το ιδιαίτερο χιούμορ του, ο πρωταγωνιστής της παράστασης έκανε πλάκα με τον τραγουδιστή λέγοντάς του -μεταξύ άλλων- πως πρέπει να παντρευτεί, σχολιάζοντας επίσης το γεγονός ότι κυκλοφορεί συνέχεια με ωραίες γυναίκες. Σε ό,τι αφορά τον Μανιάτη, ο Μάρκος δεν έχασε την ευκαιρία να αναφερθεί στον αγώνα του Ολυμπιακού με τη Μάντσεστερ, κάνοντας τους περισσότερους θεατές του κατάμεστου θεάτρου να χειροκροτήσουν με ενθουσιασμό.
Ο Χρήστος και η Χριστίνα έδειχναν να περνούν πολύ καλά μαζί. Γελούσαν, πείραζαν ο ένας τον άλλον και εκείνη ακουμπούσε συχνά το κεφάλι της στον ώμο του. Μάλιστα, από ένα σημείο και μετά -αφού είχαν πλέον χαλαρώσει με τα αστεία του Μάρκου- τους είδαμε να παρακολουθούν την επιθεώρηση κρατώντας τρυφερά ο ένας το χέρι του άλλου!
Να πούμε ότι ο Χολίδης, που είναι fan του Σεφερλή, είχε παρακολουθήσει πέρυσι μια άλλη παράστασή του με την τότε σύντροφό του Δούκισσα Νομικού.
ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ