Με σύνθημα την αγάπη, την ομορφιά της ψυχής και τη γενναιοδωρία της αλληλεγγύης, τα μέλη και οι φίλοι του ομίλου γυναικών Αμαρυλλίδες έστησαν μια μοναδική βραδιά μόδας, τέχνης και ομορφιάς στο ξενοδοχείο «Πεντελικόν» της Κηφισιάς. Οι haute couture δημιουργίες του οίκου Laskaris για το καλοκαίρι του 2014 έδεσαν με τα ευφάνταστα έργα τέχνης του Σάββα Μιχαηλίδη και της Μαρί Γυπαράκη-Μιχαλοπούλου για την ενίσχυση των οικογενειών με ανάγκες, που τις στηρίζουν οι ευαισθητοποιημένες Αμαρυλλίδες. Τη φιλανθρωπική βραδιά στήριξε με την παρουσία της η αντιδήμαρχος Αλληλεγγύης του Δήμου Κηφισιάς Νίνα Βλάχου.
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ