Στο Τορόντο μόνιμα η Μάντα Παπαδάκου με την οικογένειά της.
Καινούργια ζωή στην ξενιτιά έχουν ξεκινήσει εδώ και λίγο καιρό η Μάντα Παπαδάκου με τον άντρα της Τζορτζ και τα τρία παιδιά τους. Το ζευγάρι μετακόμισε μόνιμα στο Τορόντο λόγω της οικονομικής κρίσης που μαστίζει την Ελλάδα. Εκεί, στον παγωμένο Καναδά, η Μάντα ασχολείται με αυτό που ξέρει άριστα, τον χώρο της μόδας. Μάλιστα, πριν από μερικές μέρες συμμετείχε και η ίδια σε fashion show. Οσο για τον άντρα της; Είναι προπονητής σε ομάδα μπάσκετ.