Ηταν μια βραδιά ελπίδας και αγάπης, με τις νότες της μουσικής να ταξιδεύουν την αξία του μηνύματος της ΑΚΟΣ.
Ηταν μια βραδιά ελπίδας και αγάπης, με τις νότες της μουσικής να ταξιδεύουν την αξία του μηνύματος της ΑΚΟΣ. Στο κατάμεστο θέατρο Badminton δόθηκε η εορταστική συναυλία με τους Γιώργο Νταλάρα και Μίλτο Πασχαλίδη για τα 15 χρόνια της Εστουδιαντίνας Νέας Ιωνίας, με τίτλο «Η αγάπη τίποτ’ άλλο δεν αξίζει». H συναυλία πραγματοποιήθηκε με τη στήριξη της αστικής μη κερδοσκοπικής εταιρίας ΑΚΟΣ «Καρκίνος: θεραπεία σώματος και ψυχής», στο πλαίσιο της πανελλαδικής εκστρατείας της με τίτλο «Σπουδή στο ανθρώπινο σώμα – Πρόληψης έργα» για την ενημέρωση, την πρόληψη και τη θεραπεία του καρκίνου.
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ