ΗΠΑ: Ποντικοί πειραματόζωα έσπασαν πλάκα με τους ερευνητές!

Βίαζε το βαφτιστήρι του από την ηλικία των 9 ετών έως τα...

Μια σοκαριστική υπόθεση βιασμού τριών παιδιών, ανάμεσα στα οποία...

Τέτοια νεύρα δεν είχε ποτέ στο παρελθόν!

Ακόμη συζητιέται στην Εθνική η «έκρηξη» του Σάντος.

Τέτοια νεύρα δεν είχε ποτέ στο παρελθόν!. Εχουν περάσει τρεις μέρες από την αγχωτική νίκη της Εθνικής μας στο Λιχτενστάιν και αντικείμενο συζήτησης στα αποδυτήρια της ομάδας παραμένει η «έκρηξη» του Φερνάντο Σάντος στο ημίχρονο του αγώνα.

Ο προπονητής του αντιπροσωπευτικού μας συγκροτήματος ήταν ταύρος εν υαλοπωλείω και θα λέγαμε ότι ακόμη και οι παίκτες τον φοβήθηκαν. Η άθλια εμφάνιση της ομάδας τον είχε βγάλει εκτός εαυτού και τα λόγια του που διέρρευσαν στις εφημερίδες ήταν απλώς εκείνα που μπορούν να δημοσιευτούν. Ακόμη κι έπειτα από την ήττα στη Βοσνία με 3-0, με κακή πάλι εμφάνιση, ο Σάντος δεν είχε εκραγεί τόσο όσο στο Λιχτενστάιν. Πραγματικά, άμα τον έπιανε κανείς από τη μύτη, θα έσκαγε! Επόμενο ήταν να μην μπορεί να χαρεί τη νίκη με το γκολ του Μήτρογλου, κάνοντας λόγο για «καρικατούρα ομάδας στο α’ ημίχρονο». Στη διάρκεια της επανάληψης  προσπάθησε να κρατήσει «καθαρή» σκέψη και τα κατάφερε. Αλλωστε πιστώνεται τη μετατόπιση του Τοροσίδη στο αριστερό άκρο της άμυνας έπειτα από την αποβολή του Χολέμπας, γιατί ο άσος της Ρόμα ήταν εκείνος που έκανε την πάσα «πάρε-βάλε» στον Μήτρογλου, στο γκολ της πολύτιμης νίκης.